title

Verslas renkasi savivaldybės siūlomus sklypus Molėtuose

 

Savivaldybės administracija pasirašė valstybinės žemės nuomos sutartį dėl Molėtų mieste Melioratorių g. 20 esančio 1,416 ha žemės sklypo nuomos 80-čiai metų su nuomos aukcioną laimėjusia UAB „Ventmann". Nuomos sutartyje nustatyta, kad šiame sklype gali būti plėtojamas aplinkai draugiškas verslas, neigiamo poveikio aplinkai nedaranti ūkinė-komercinė veikla, nesusijusi su taršia gamyba. Bendrovė įsipareigojo per metus pasirengti statyboms, per kitus 2 metus investuoti ne mažiau, kaip 700 tūkst. € ir sukurti ne mažiau, kaip 10 darbo vietų.

Melioratorių g. 20 - vienas iš dviejų sklypų Molėtų mieste, į kuriuos savivaldybė pakvietė verslą investuoti, įsipareigojusi parengti sklypus verslui - privesti reikalingus inžinerinius tinklus. Lėšos šiems sklypams parengti skiriamos iš projekto, kurį savivaldybė laimėjo Vidaus reikalų ministerijos skelbtame konkurse.

Antrasis sklypas - Melioratorių 18 C jau pradedamas rengti, dėl jo pasirašyta 43,86 tūkst. € vertės statybos darbų sutartis  su MB „Futurus energia". Sklypas turi būti parengtas per du mėnesius.

Melioratorių g. 18 C sklypo nuomos aukcionas numatytas spalį https://bit.ly/3magDL2 .Paskutinis atnaujinimas: 2021-08-17 13:07:33