title

Rajono mokyklose pasitikta rugsėjo 1-oji - naujųjų mokslo metų pradžia bei Mokslo ir žinių diena

Šiandien į šventinius naujųjų mokslo metų pradžios renginius  mokyklų bendruomenės rinkosi Alantos, Molėtų, Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijoje, Molėtų progimnazijoje, Suginčių pagrindinėje, Molėtų pradinėje mokyklose bei jų skyriuose, Alantos technologijos ir verslo mokykloje. Dėl pandemijos rugsėjo 1-osios šventės nerengė Menų mokykla, Kūno kultūros ir sporto centras, Kijėlių specialiojo ugdymo centras.

Mokyklų erdvėse netrūko džiugaus moksleivių klegesio, dalinimosi vasaros įspūdžiais, Mokytojų, tėvų, svečių sveikinimų, būsimų darbų ir laukiančių iššūkių aptarimo, linkėjimų žinių troškimo moksleiviams, šviesaus nusiteikimo, susitelkimo ir vienybės mokyklų bendruomenėms, sėkmės ir sveikatos prasidedančiais mokslo metais.

Molėtų rajono meras Saulius Jauneika rugsėjo pirmąją aplankė ir pasveikino Molėtų miesto mokyklų moksleivius, mokytojus, į šventę susirinkusius tėvelius, kiti rajono vadovai dalyvavo  renginiuose rajono miestelių ir kaimų ugdymo įstaigose.

Šį rugsėjį rajono vaikams ir jaunuoliams plačiai duris atveria 3 gimnazijos su Joniškio skyriumi, Molėtų progimnazija, Suginčių pagrindinė, Molėtų pradinė su Inturkės skyriumi, Molėtų „Saulutės" ir „Vyturėlio" vaikų lopšeliai-darželiai ir jų Giedraičių, Naujasodžio, Levaniškių, Suginčių skyriai, Universalus ugdymo centras „Kaimynystės namai" Balninkuose, 2 papildomo ir viena specialiojo ugdymo įstaiga.

Naujuosius mokslo metus rajone pasitiko 1516 moksleivių, iš kurių 120 pirmokų ir 109 abiturientai. Bendrojo ugdymo įstaigose mokinius mokys ir lavins 176 mokytojai, 32 mokytojų padėjėjai, 14 švietimo pagalbos specialistų.

Taip pat ugdomi 407 ikimokyklinio, 98 priešmokyklinio amžiaus vaikai, kurių gerove ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose rūpinasi 47 mokytojai, 9 mokytojų padėjėjai, 7 švietimo pagalbos specialistai.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 Paskutinis atnaujinimas: 2021-09-01 13:47:29