title

Molėtų bendruomeninių organizacijų atstovai dalyvauja Lietuvos kaimo parlamento sesijoje

 

Balandžio 7-8 dienomis Molėtų mero pavaduotoja Vaida Saugūnienė ir grupė molėtiškių, bendruomeninių organizacijų atstovų, dalyvauja penktojoje Lietuvos kaimo parlamento sesijoje.

Panevėžio rajone, Bistrampolio dvare, Lietuvos kaimo bendruomenės kartu su Europos Parlamento, LR Seimo, ministerijų, Savivaldybių asociacijos, mokslo institucijų bei socialinių partnerių atstovais diskutuoja apie tai, kas svarbu šiandien, kad Lietuvos kaime būtų gera gyventi tiek dabar, tiek ateityje. Svarstoma kaimo vieta ir reikšmė Lietuvos gyvenime, socialinės atskirties ir skurdo situacija, iššūkiai, bendruomeninių organizacijų veiklos galimybės, bendruomeniškumo ir savanorystės svarba. Pristatomos LEADER bei Sumanių kaimų programos, Lietuvos bei užsienio šalių patirtys, vyksta mokomieji vizitai į Kaimo plėtros programos finansuojamų projektų vietas.

Šioje Kaimo parlamento sesijoje taip pat bus paminėtas Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos 20-metis, o diskusijų metu iškeltos problemos bei pateikti pasiūlymai bus sudėti į Lietuvos kaimo parlamento rezoliuciją.

 Paskutinis atnaujinimas: 2022-04-08 11:06:00