title

Įteikta automobilių ralio „Aplink Lietuvą 2021" Molėtų mero taurė

Rugpjūčio 29-ąją finišavo tradicinis ralis „Aplink Lietuvą‘21", kurio dalyviai kovojo dėl Prezidento Gitano Nausėdos taurės. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje prie Lietuvos Prezidentūros buvo įteiktas pagrindinis apdovanojimas, taip pat įteikti ir savivaldybių merų apdovanojimai atskiruose etapuose, automobilių klasėse laimėjusiems ekipažams ir ralio dalyviams.

Prezidento taurę šiemet iškovojo ir iš Prezidento Gitano Nausėdos rankų priėmė pirmąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmęs Vyčio Pauliukonio ir Audronio Gulbino ekipažas.

Molėtų rajono savivaldybės mero Sauliaus Jauneikos taurė buvo įteikta Mindaugui Laurikiečiui ir Jonui Gedgaudui, užėmusiems I-ąją vietą SGC-2 klasėje. Šiems sportininkams mero taurę įteikė Molėtų savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Žvinys.

Šiemet jubiliejinio, 90-ojo ralio „Aplink Lietuvą" greitojo slalomo varžybos rugpjūčio 29-ąją vyko ir Molėtuose, Sporto gatvėje. Tai buvo priešpaskutinė ralio sportinė rungtis prieš lenktynes vainikavusį greitąjį slalomą Vilniuje.

Jubiliejiniame ralyje „Aplink Lietuvą" dalyvavo 55 ekipažai, Molėtų etape - 38.

(Lietuvos automobilių klubo nuotraukos)

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2021-08-31 13:51:03