title

Bus tvarkomi J. Janonio kvartalo ir kitų miesto daugiabučių kiemai

 

Atsižvelgdama į gyventojų prašymus, šiandien darbo grupė, kurioje dalyvavo meras Saulius Jauneika, Administracijos direktorius Sigitas Žvinys, Statybos ir žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimantas Šavelis bei šio skyriaus specialistai, svarstė, kaip padėti Molėtų miesto J. Janonio ir kitų kvartalų daugiabučių gyventojams susitvarkyti duobėtus kiemus.

Kadangi J. Janonio kvartale planuojama 4, 6, 8 ir 10 namų renovacija, šis kiemas kapitališkai bus tvarkomas ir asfaltuojamas pasibaigus renovacijai, o šiais metais - užlygintos asfalto duobės.

Ties Kiemo gatve esančių daugiabučių kiemai jau sutvarkyti.

18, 20, 22, 24, 26, 28 ir 30 namų kiemus kerta šilumos trasa, kuri šiemet ir kitų metų pirmajame pusmetyje bus atnaujinama, vyks žemės darbai. Tęsiama ir namų renovacija. Šių namų kiemai bus tvarkomi ir klojamas naujas asfaltas, pabaigus trasos atnaujinimo bei daugiabučių renovacijos darbus, o šiais metais - taip pat bus užtaisytos duobės.

Duobės bus užtaisytos ir kitų gyvenamųjų kvartalų kiemuose. Dar šiemet planuojama atnaujinti Liepų g. 2 namo kiemo asfalto dangą.

Taip pat, siekiant kompleksiškai tvarkyti daugiabučių kiemus ir visą gyvenamąją aplinką, jau parengtas Ažubalių kvartalo sutvarkymo projektas bei rengiamas Melioratorių kvartalo projektas.Paskutinis atnaujinimas: 2021-08-25 21:54:17